kořeny a křídla dětem

Novinky

Zápisy se blíží

08.03.2019 18:51
Zápis pro školní rok 2019/2020 proběhne v pondělí 8. dubna a v pátek 12. dubna 2019. Přijímáme žáky...

Máme otevřeno

09.10.2018 12:53
Zajímá vás, jak to u nás ve škole chodí a uvažujete o zápisu svého dítěte k nám do školy? Pojďme se...

Zápis se blíží

05.03.2017 18:25
Zápis proběhne 26.4.2018. Podrobnosti zde.

Naše volnočasové aktivity: Kde potká talent příležitost?

04.09.2015 23:13

Dříme ve Vás touha proniknout do umění nového cirkusu? Nabízíme dílnu pro začátečníky, kde se bude učit žonglování s nejrůznějšími cirkusovými hračkami, provazochodectví, základy akrobacie a performance. Zlepšíte si svou fyzičku, pohybový projev a schopnost koncentrace. Máte doma dítě, které touží po pejskovi, nebo dítě, které ho nedávno dostalo? Pak možná využijete nabídky kynologického kroužku pro nejmenší chovatele. Děti se tu seznámí s tím, jak o své čtyřnohé kamarády pečovat, a vyzkouší si základy jejich výcviku. Chcete, aby se Vaše děti nenásilnou formou učily základům angličtiny s rodilým mluvčím? Pak je tu kroužek, kde si děti angličtinu osvojí během situací, ve kterých jim je přirozeným nástrojem. Cizí jazyk se dá totiž úspěšně učit i při stavbě domečku v lese, při společném stolování, malování obrazu nebo procházce.  Přínosem tohoto přístupu je pozitivní naladění na výuku a důraz na uplatnění jazyka v praxi. Pokud Vaše dítě rádo zkoumá přírodu, pak může navštěvovat kroužek, který ho provede jejím ročním cyklem s využitím prvků dramatické výchovy. A konečně Devětsil nabízí také něco pro ty, kdo chtějí dostát rčení: „Co Čech, to muzikant“.  

Vedle pravidelných volnočasových aktivit, určených zejména dětem, se navíc v průběhu roku můžete těšit na jednorázové dílny pro zájemce každého věku. Odnesete si z nich radost a třeba vlastnoručně vyrobenou mísu ze dřeva, šperk z korálků nebo svíčku z včelího vosku. 

 

Více na: www.skoladevetsil.cz/predstaveni-skoly/druzina-a-krouzky/